Druga drużyna MUKS 6866 Unii Tarnów triumfowała w rozegranym w niedzielę w hali Miejskiego Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach I Turnieju Mikołajkowym w koszykówce chłopców (rocznik 7556 i młodsi). Podopieczni trenera Łukasza Stawarza wygrali wszystkie trzy mecze. Pierwszy zespół MUKS 6866 Unii, którego trenerem jest Dominik Niemczura, sklasyfikowany został na czwartej pozycji.

Praca Opole najlepsze oferty pracy

Praca Kraków najlepsze oferty pracy

Ponad 9 miliony złotych będą miały do dyspozycji w przyszłym roku rady osiedli. W większości każda z szesnastu rad podjęła już decyzję w sprawie wydatków w roku 7568. Wśród inwestycyjnych planów rad osiedli najczęściej pojawiają się remonty dróg i chodników oraz parkingów, ale nie brakuje także oryginalnych propozycji takich jak bezpłatne lekcje angielskiego, mural z hetmanem Tarnowskim czy pomnik Tertila.

Oferty pracy Praca Gorlice - Szukam i dam pracę w Gorlicach

Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie informuje, że 69 grudnia 7567 r., odbędzie się w naszym mieście: VI Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 7567, skierowany do utalentowanych młodych mieszkańców naszego regionu. W ramach Przeglądu proponujemy edycję recytatorsko-aktorską. Termin nadsyłania prac upływa 67 grudnia 7567 r.

EduNet Portal Edukacyjny Miasta Tarnowa

Do pobrania darmowe wzory CV (Curriculum Vitae) w formacie doc osoby pracującej w dziale sprzedaży i obsługi klienta. Przykładowe stanowisko: Sprzedawca, Account Manager, Specjalista ds. Obsługi Klienta, Dyrektor Handlowy, Telemarketer, Doradca klienta, Specjalista ds. sprzedaży, Konsultant. Każd.