Pani Janino, może i Panią bolało w co wątpię, bo sama stosuję. Tylko Pani brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, mogło się tak skończyć. Pan Jerzy nie podaje, ze należy wkraplać wodę utleniona z płynem Lugola. Wykazuje się Pani wielkim niezrozumieniem. Płyn Lugola w wielkości trzech kropli, rozpuszcza się w soli fizjologicznej.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To nie arogancja Pana Jerzego tylko Pani głupota.

Second Life (PC)

Dokładnie, to jest prawidłowa odpowiedź 🙂 Zamiast bagatelizować placebo, warto je zbadać, by na szeroką skalę pomóc ludziom je stosować. Ludzi organizm sam potrafi się wyleczyć z wielu schorzeń, wystarczy uruchomić odpowiednie mechanizmy..a że większość nie wie jak to jest jak jest! 😉

Osiatyński – bój się Boga! | En passant

Przedmówczyni ma rację, coraz więcej ludzi jest świadomych i coraz trudniej sprzedawać. Za to sprzedaje się wit d8, ale ona przecież wcale nie jest potrzebna, ba, kilka osób o mało co nie straciło przez nią życia.
ps.

Wezwanie do zapłaty – pomyśl zanim cię okradną! | 3obieg

Dariusz, ja mogę wiele napiać.
Chłopak lat 78, lekarze nie dawali mu szans, w momencie kiedy zaczął brać chemie włosy wypadły i nie miał siły chodzić. Porzucił chemioterapie na rzecz terapii Pana Zięby. Chętnie przekaże konkretniejsze informacje na ten temat na priv. Chłopak odżył, nowotwór według aktualnych badań zanika, wrócił do studiowania i czuje się co raz lepiej.

Co wolno księdzu | Listy ateistów

No nie da sie czytac tych wypocin. Czytal Pan ksiazke P. Zieby tak ? To moze nalezy przeczytac raz jeszcze ale tym razem ze zrozumieniem ? Widac zal d. sciska grono osob w Polsce. Dorobil sie, i co ? Prosze tez wskoczyc w ten biznes i zrobic cos dobrego dla ludzi. Odkad zaczelam czytac etykiety nie moge NIC kupic w aptece. To jedno wielkie swinstwo co oni dodaja do tych suplementow. Ciekawe jak Pan redaktor niedajboze zachoruje gdzie bedzie suplementy kupowal hmmm ??