Obecnie głównymi obszarami działalności Fundacji jest: świadczenie . usług audytowych, doradczych, ewaluacyjnych wspierających sektor publiczny, sektor ekonomii społecznej, w tym działania wspierające podmioty ekonomii społecznej, kształcenia ustawicznego i przedsiębiorczości, rozwój społeczeństwa obywatelskiego oraz problematyki równościowej i wdrażanie działań CSR.

Dotacje unijne dla firm | Dofinansowanie dla firm - Abbeys

Dzięki wdrożeniu setek zróżnicowanych projektów, wypracowała wysokie standardy pracy, przez co pozyskała zaufanie najbardziej wymagających zleceniodawców. Fundacja Fundusz Współpracy realizowała liczne przedsięwzięcia rozwojowe na zlecenie Rządu RP aktywnie wspierając . proces akcesji Polski do struktur Unii Europejskiej.

Dotacje | Dofinansowanie Dla Firm w 2017 roku. Sprawdź teraz.

Z budżetu europejskiego finansowane są . projekty kierowane do osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Dotacje unijne dla niepełnosprawnych to np. szkolenia umożliwiające zdobycie kwalifikacji zawodowych, ale także środki finansowe na założenie firmy lub zakup niezbędnego wyposażenia i sprzętu.

Logowanie do systemu SL2014

Przychodem apteki są faktycznie osiągnięte utargi dzienne z tytułu sprzedaży leków lub materiałów medycznych oraz kwoty otrzymanej refundacji ceny leku lub materiału medycznego wydawanego ubezpieczonemu bezpłatnie, za opłatą ryczałtową lub za częściową odpłatnością. Za dzień uzyskania przychodu, w przypadku dopłat do leków lub materiałów medycznych, uznaje się dzień, w którym właściciel apteki uzyskał refundację.

Jak złożyć wniosek o upadłość konsumencką, jak ogłosić

Upadłość konsumencka to możliwość umorzenia lub zredukowania zobowiązań osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej. Ogłaszana jest w sytuacji, gdy przyczyną niewypłacalności nie jest wina umyślna. Możliwość ogłoszenia upadłości przysługuje każdemu dłużnikowi po złożeniu wniosku do właściwego sądu upadłościowego. Wniosek o ogłoszeniu upadłości składa się na odpowiednim formularzu a koszt wszczęcia postępowania upadłościowego to 85,55 zł.