Zostaliśmy zakwalifikowani do programu młodego rolnika, trzeba jeszcze uzupełnić wykształcenie, czy podyplomówka z rolnictwa ekologicznego i prokektowania przestrzeni zielonych się nada na to? Czy to muszą być studia 8 letnie koniecznie?

Kredyt gotówkowy dla pracowników banków i wybranych firm

Składając wniosek na młodego rolnika nie musimy posiadać gospodarstwa. Ale musisz we wniosku zadeklarować które działki będziesz posiadał. Na wejście w posiadanie tych działek będziesz miał 6 miesięcy od otrzymania decyzji o otrzymaniu pomocy.

Kredyt dla firm - kredyty i pożyczki gotówkowe | PKO BP

Podjęte zostały próby rozwiązania problemu. Doszło do spotkań przedstawicieli Ministerstwa Rolnictwa z bankowcami i instytucjami działającymi na rzecz rolnictwa i gospodarki żywnościowej. Ustawa będzie nowelizowana w trybie procedowania  projektu przygotowanego przez parlamentarzystów.

Kredyt DOBRA RATA :: BSBR

Z dumą i przyjemnością wspieramy Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Nie jest nam obojętny los opuszczonych i osieroconych dzieci, dlatego przyczyniamy się, między innymi, do zapewniania ich szczęśliwej przyszłości. Przyczyniamy się między innymi do zapewniania specjalistycznej opieki zdrowotnej podopiecznym Stowarzyszenia.

Kredyt Jubileuszowy

-   prowizja  tylko 7%  od udzielonego kredytu przy potwierdzeniu wystąpienia klęski
-  wymagana dokumentacja : wniosek, nakazy płatnicze,  protokół oszacowanych szkód i kosztów
-  formy zabezpieczenia:  poręczenie wekslowe, ubezpieczenie na życie, pełnomocnictwo do dysponowania środkami na rachunku bankowym